11:46 20.08.2021

Штрафи ПДР тепер можна сплатити за допомогою мобільних коштів

3 хв читати
Штрафи ПДР тепер можна сплатити за допомогою мобільних коштів

Відтепер абоненти передплати Київстар можуть сплатити штрафи ПДР за допомогою сервісу СМАРТ-ГРОШІ. Це стало можливим завдяки співпраці з першим мультифункціональним платіжно-інформаційним сервісом для водіїв України Штрафи UA.

Сплатити штраф можна на сайті money.kyivstar.ua. Для цього потрібно зайти на сайт та обрати категорію "Штрафи", знайти штраф за номером постанови та номерним знаком авто, або перевірити наявність штрафів за допомогою свідоцтва про реєстрацію та номерного знаку. Після знаходження штрафу в відкритих реєстрах МВС та інспекціях з паркування, користувачу достатньо ввести номер телефону. Таким чином з мобільного рахунку абонента будуть списані мобільні кошти для оплати штрафу.

"Оплата мобільними коштами - це безпечний та швидкий спосіб оплати, адже не потребує введення даних кредитної картки. Тому ми постійно працюємо над тим, щоб збільшувати кількість сервісів в портфелі СМАРТ-ГРОШІ. А партнерство зі Штафи UA - це ще одна можливість кращого клієнтського сервісу для абонентів Київстар." -  прокоментував керівник департаменту мобільних фінансових послуг, Володимир Набоков.

Окрім зручності оплати, це також гарантія погашення штрафів онлайн. Адже, наприклад,  не всі штрафи від патрульних інспекцій з паркування оперативно вносяться до реєстру порушень в поліції. Через що більшість наявних сервісів для перевірки штрафів  їх не відображають. Сьогодні Штрафи UA співпрацюють з найбільш прогресивними інспекціями з паркування країни. Тому, завдяки коллаборації зі Штрафи UA, сервіс СМАРТ-ГРОШІ допоможе знайти та оплатити такі порушення коректно та вчасно.

"Ми відкриті до колаборації, адже для нас важливо надати максимум комфорту для контролю та гарантованої оперативної сплати штрафів. Тому ми розробили віджет, який дозволяє проводити розрахунки мобільними грошима. Наступним кроком - всі водії, що використовують застосунок Штрафи UA, зможуть розрахуватися мобільними грошима через оператора Київстар прямо у застосунку" - додає засновник сервісу Штрафи UA, Денис Дмитров.

Наразі портфель послуг СМАРТ-ГРОШІ нараховує понад 1300 сервісів, а послугами користується більше 1 000 000 унікальних користувачів. Найбільш популярними послугами є оплата проїзду в транспорті, поповнення банківських карт, оплата послуг інтернет-провайдерів та онлайн-ігор.

Довідка про Київстар

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87% населенная України живе та працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги та ін. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для  власних цифрових продуктів.

Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON, що має головний офіс у Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 23  роки  працює в Україні та визнаний  найдорожчим брендом і найбільшим платником податків у галузі зв’язку, кращим роботодавцем  і соціально відповідальною компанією. 

Додаткова інформація: [email protected], www.kyivstar.ua.

Штрафи UA — платіжно-інформаційний сервіс для водіїв України, який допомагає отримувати інформацію про наявність штрафів та контролювати процес сплати штрафів за порушення правил дорожнього руху, і гарантовано погашати усі заборгованості за штрафами. Додаткова інформація: app.shtrafy.ua

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА