21:39 07.06.2024

Зеленський: Важливо, щоб лідери з великим політичним впливом допомагали залучати до Саміту миру інших лідерів, які все ще балансують між Україною та Росією

2 хв читати
Зеленський: Важливо, щоб лідери з великим політичним впливом допомагали залучати до Саміту миру інших лідерів, які все ще балансують між Україною та Росією

Президент України Володимир Зеленський закликав світових лідерів із великим політичним впливом у своїх регіонах сприяти залученню до участі в Саміті миру тих лідерів, які все ще балансують між Україною та Росією.

"Перш за все, від лідерів вимагається їхня присутність (на Саміті миру - ІФ-У). Потрібно не боятися Російської Федерації і підтримати наш інавгураційний Саміт. Це тільки перший крок, але це точно крок до закінчення війни", - заявив Зеленський під час спільної з французьким лідером пресконференції в Парижі.

Так він відповів на запитання ЗМІ, які зусилля необхідно докласти, щоб результати Саміту миру були успішними для України, враховуючи, що до його початку залишився тиждень.

Так, за словами Зеленського, "важливо, щоб лідери, які мають великий політичний вплив, допомагали залученню інших лідерів, які все ще балансують між Україною і Росією".

"Це, напевно, головна річ, яку ми хочемо сьогодні бачити", - сказав він.

Крім того, президент України наголосив, що потрібно не дати Росії можливість зруйнувати Саміт миру. "Не дати Росії можливість будувати альтернативні майданчики", - зазначив він.

"Чому? Тому що кожна країна, яка має особисте бачення, може приїхати, може поділитися. Ніхто не забере суб'єктність кожного лідера. Вона може запропонувати свій, найкоротший шлях до того чи іншого пункту. І це нормально. Але коли ти будуєш альтернативи, ти точно не хочеш наближення миру. Це дає можливість розбалансувати світ. Нам потрібна єдність, тому що нам усім потрібен мир", - резюмував Зеленський.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський про F-16: минуло 18 місяців, а літаки до нас не долетіли

Зеленський: Світу необхідно чинити тиск на РФ, аби та сіла за стіл переговорів

Борель: ЄС очікує на взаємодію з урядом Великобританії після заяви про перезавантаження відносин

Малюська за публічний компроміс щодо законопроєкту про угоду зі слідством до 2-го читання

Мішель привітав переобрання фон дер Ляйєн президентом Єврокомісії

Прем'єр Великої Британії: Наша безпека починається в Україні

Лише 12% українців хочуть бачити РФ дружньою державою - соцопитування

Переговори з РФ неможливі, оскільки її умови засновані на знищенні України та її народу - ISW

Лідер демократів у Сенаті запропонував Байдену відмовитися від участі у виборах - ЗМІ

Україна планує розвиток ВДЕ-генерації та інфраструктури для перевалки водню у своїй морській зоні - Стратегія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА