Інтерфакс-Україна
12:47 28.07.2023

ВР не змогла продовжити засідання в п'ятницю через відсутність голосів за законопроєкт про реформу АМКУ - нардепка Геращенко

1 хв читати
ВР не змогла продовжити засідання в п'ятницю через відсутність голосів за законопроєкт про реформу АМКУ - нардепка Геращенко

Верховна Рада не змогла продовжити роботу пленарного засідання в п'ятницю через відсутність голосів народних депутатів за законопроєкт про реформу Антимонопольного комітету України (АМКУ), повідомила співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко.

"Повітряна тривога, а насправді - відсутність голосів за законопроєкт про Антимонопольний комітет завершили сьогоднішнє (28 липня - ІФ-У) засідання Верховної Ради України", - сказала вона у своєму відеозверненні, оприлюдненому в телеграмі в п'ятницю.

При цьому вона нагадала, що ухвалення цього законопроєкту є однією з семи вимог, від виконання яких залежить початок переговорів про вступ України до Європейського Союзу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА