17:45 01.12.2022

Борис Джонсон планує балотуватися до парламенту на наступних виборах

1 хв читати
Борис Джонсон планує балотуватися до парламенту на наступних виборах

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон має намір знову висунути свою кандидатуру на посаду депутата від виборчого округу Аксбрідж та Південний Райсліп на наступних парламентських виборах, повідомляє у четвер Sky News.

У Консервативній асоціації Аксбріджу та Південного Райсліпу заявили, що "повністю підтримують Бориса Джонсона як нашого члена парламенту та кандидата на майбутніх виборах". Sky News зазначає, що якщо Джонсону вдасться переобратися, він надалі зможе знову спробувати очолити партію.

Депутати-консерватори мають час до понеділка, щоб повідомити партії, чи планують вони брати участь у виборах, які, як очікується, відбудуться у 2024 році.

Раніше цього року Джонсону довелося піти у відставку з посади прем'єр-міністра внаслідок декількох скандалів, пов'язаних із ним та його міністрами. Очікувалося, що він спробує знову поборотися за посаду після відставки Ліз Трасс, однак він відмовився балотуватися на посаду прем'єра.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Президент Фінляндії закликав Європу сформувати спільний план для переговорів з РФ

РФ вважає себе імперією, а не федерацією, а для імперії їм необхідна Україна - Буданов

Лондон запровадив санкції проти компаній із Центральної Азії, Туреччини, Індії та КНР за постачання продукції подвійного призначення - заява

Каллас: міністри дали «зелене світло» новій ініціативі військової допомоги Україні

Результати виборів в Німеччині дуже позитивні для України – нардеп Клименко

У Німеччині стартували вибори до Бундестагу

Адміністрація Трампа припускає, що зможе завершити війну вже наступного тижня, - ЗМІ

Україна має йти на будь-які переговори з максимально сильною позицією – прем'єр Нідерландів після розмови з Зеленським

ЄС має звернутися до США надати Україні лендліз - Яценюк

Європа більше не може покладатися на захист США - кандидат у канцлери ФРН Мерц

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА