Інтерфакс-Україна
09:03 25.05.2021

Гройсман: Уряд України "зробить послугу" Лукашенку, заборонивши авіасполучення з Білоруссю

2 хв читати
Гройсман: Уряд України "зробить послугу" Лукашенку, заборонивши авіасполучення з Білоруссю

Лідер партії "Українська стратегія Гройсмана" Володимир Гройсман вважає, що уряд України "зробить послугу" президенту Білорусі Олександру Лукашенку, заборонивши авіасполучення з цією країною.

"Я не згоден з наміром уряду просто взяти і заборонити польоти до Білорусі. Лукашенко аплодуватиме такому рішенню, яким ми допоможемо йому ізолюватися і обмежимо потік людей, які їдуть до Білорусі. А багато з них можуть допомогти білоруському народу у боротьбі за свободу - різністю думок та поясненням фактів", - написав Гройсман у соцмережі Facebook.

Політик вважає, що ефективним рішенням України та ЄС буде заборона польотів у власному повітряному просторі всіх офіційних урядових бортів із Білорусі. "Це залишить диктатора в країні і не зробить йому послуги, обмеживши доступ вільних проєвропейських людей в Білорусь", - переконаний Гройсман.

Він також зазначив, що слід заборонити українським літакам здійснювати транзитні польоти через повітряний простір Білорусі й дозволити виконувати лише прямі рейси Київ-Мінськ-Київ.

Як повідомлялося, Україна повністю припиняє авіасполучення з Республікою Білорусь і перенаправляє всі рейси в обхід її повітряного простору.

24 травня президент України Володимир Зеленський доручив українському уряду підготувати рішення про припинення авіасполучення між Україною та Білоруссю з огляду на події, що відбулися в аеропорту Мінська 23 травня.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль збирає у вівторок, 25 травня, позачергове засідання уряду для розгляду питання про повне припинення авіасполучення з Республікою Білорусь.

Як повідомлялося, 23 травня літак ірландської авіакомпанії Ryanair, що прямував з Афін до Вільнюса через повітряний простір Білорусі, було екстрено посаджено в аеропорту Мінська.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА