Інтерфакс-Україна
15:13 19.03.2021

Порошенко: Опозиція - за вакцинацію, але у влади немає вакцин

1 хв читати
Порошенко: Опозиція - за вакцинацію, але у влади немає вакцин

Лідер партії "Європейська солідарність", п'ятий президент (2014-2019) Петро Порошенко переконаний, що відсутність необхідної кількості вакцин в Україні через бездіяльність влади є єдиною причиною зриву антиковідної кампанії в країні, повідомляється на сайті політсили.

"Я буду говорити про вакцинацію. Про брехню і безпорадність влади, яка намагається перекласти з хворої голови на здорову. Вони намагалися заявити, що опозиція проти вакцинації. Запам’ятайте: опозиція за вакцинацію і закликає всіх її проводити. А правда в тому, що у влади немає вакцин", - сказав Порошенко, виступаючи в парламенті.

"Влада завезла лише 500 тис. вакцин, і якщо ви зараз спробуєте зареєструватися на порталі "Дія", в найкращому випадку вас відкинуть на 10-15 років", - додав він.

При цьому політик нагадав про численні обіцянки представників влади стосовно закупівлі вакцин і вакцинації, які так і не були виконані.

Він зазначив, що необхідно передусім захистити людей, ухвалюючи законопроект №5247 про державну реєстрацію вакцин або інші медичні імунобіологічні препарати під зобов'язання. "Ми не дамо їм зараз приводу для того, щоб відтягнути та відтермінувати вакцинацію. Але ми вимагаємо, щоб цей закон протягом короткого проміжку часу вдосконалили, захистивши пацієнтів, поклавши відповідальність на Зеленського,  Міністерство охорони здоров’я і на уряд", - резюмував Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА