Інтерфакс-Україна
16:51 20.01.2021

У Харківській міськраді екс-голову обладміністрації Кучера замінить підприємець, який балотувався до ВР від Партії Шарія

1 хв читати
У Харківській міськраді екс-голову обладміністрації Кучера замінить підприємець, який балотувався до ВР від Партії Шарія

Харківська міська територіальна виборча комісія визнала обраним та зареєструвала нового депутата міськради від партії "Слуга народу" - безпартійного підприємця Дмитра Бутенка.

Відповідні постанови оприлюднені на офіційному сайті Харківської міської ради.

Бутенко став депутатом замість екс-голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера, який достроково припинив свої депутатські повноваження у зв'язку з призначенням на посаду голови Державної регуляторної служби України. Ця посада належить до категорії "А" і не допускає суміщення зі статусом депутата.

"Згідно із... законом України "Про статус депутатів місцевих рад" повноваження депутата місцевої ради припиняються достроково в разі обрання або призначення його на посаду, заняття якої згідно з Конституцією України за законом несумісне з виконанням депутатських повноважень, що підтверджується офіційними документами", - зазначається в постанові міськтервиборчкому.

Дмитро Бутенко, 1986 р. н., у 2019 році балотувався до Верховної Ради за списками Партії Шарія під номером 9, також будучи безпартійним. За даними ЦВК, на парламентську виборчу кампанію він пожертвував 140 тис. грн.

ОСТАННЄ

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА