19:01 14.01.2021

Проривів на зустрічі радників лідерів "нормандської четвірки" не було - глава МЗС України

1 хв читати
Проривів на зустрічі радників лідерів "нормандської четвірки" не було - глава МЗС України

Проривів на зустрічі радників лідерів "нормандської четвірки" в Берліні (Німеччина) не було, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Проривів не було, але атмосфера розмови була трохи краща, ніж на попередніх зустрічах", - написав Кулеба у Twitter у четвер.

До "нормандської четвірки" з урегулювання ситуації на Донбасі входять Україна, Німеччина, Франція та Росія.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Орбан звинуватив ЄС у "знищенні Європи" через фінансування "безнадійної" війни в Україні

Порошенко заявив про нелегітимність Путіна і необхідність демократичних виборів в РФ в контексті перемовин

Порошенко у Держдепі США обговорив зміцнення переговорних позицій України

Україна не має проводити вибори до припинення бойових дій, але така можливість є ознакою здорової демократії, вважає Келлог

Необхідно довести Келлогу, що вибори не є першочерговим питанням - нардеп Наливайченко

Удар по Ізюму – чергове нагадування про ціну війни, розв’язаною Росією – посол США

Єрмак та Волц обговорили необхідність організації особистих контактів між президентами України та США найближчим часом

Зеленський та прем'єр Австралії обговорили продовження оборонної допомоги та прямі інвестиції в український ОПК

Позитивно оцінюємо сигнали від Трампа, він розуміє що секрет РФ - у нафтодоларах - уповноважений президента

"Санкційне бінго": до 40% змісту санкцій партнерів у 2024р пов'язані з пропозиціями України – уповноважений президента

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА