Інтерфакс-Україна
08:42 03.10.2020

РНБО через півроку планує поставити на облік користувачів соцмережі "ВКонтакте"

1 хв читати
РНБО через півроку планує поставити на облік користувачів соцмережі "ВКонтакте"

Рада нацбезпеки і оборони України (РНБО) заявила, що може поставити на облік користувачів російської соцмережі "ВКонтакте" вже через півроку, захід повинен бути реалізований в рамках стратегії кібербезпеки та інформаційної безпеки країни, передає "Суспільне".

"Згідно із затвердженою Стратегією національної безпеки України протягом півроку буде розроблена нова Стратегія кібербезпеки України, а також стратегія інформаційної безпеки. Питання створення "системи обліку українських користувачів російської соціальної мережі "ВКонтакте" і, в разі необхідності, інших соцмереж, які перебувають під контролем держави-агресора, буде обговорюватися в рамках реалізації згаданих стратегій", - йдеться в повідомленні відомства.

У РНБО також зазначили, що доступ до російських соцмереж з території України становить реальну загрозу національній безпеці, тому "вимагає зусиль з нейтралізації".

"Російська соцмережа "ВКонтакте", яка перебуває під санкціями з 2017 року, є одним з інформаційно-психологічних засобів цієї гібридної війни, тому користування її ресурсами і поширення відповідного російського контенту в інформаційному просторі України розцінюється як загроза національній безпеці України, що вимагає нейтралізації", - йдеться в повідомленні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА