Інтерфакс-Україна
20:31 07.09.2020

Саакашвілі заявив, що згоден бути перехідним прем'єр-міністром у Грузії на стабілізаційний період

2 хв читати
Саакашвілі заявив, що згоден бути перехідним прем'єр-міністром у Грузії на стабілізаційний період

Екс-президент Грузії, голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі погодився обійняти посаду прем'єр-міністра Грузії в разі перемоги опозиції на парламентських виборах 31 жовтня.

"Звісно, я хочу допомогти моєму грузинському народу вийти з кризи. Тому я оголосив, що згоден бути перехідним прем'єр-міністром не на повний термін, а на стабілізаційний період, доки нам не вдасться подолати глибоку економічну кризу, в якій нині перебуває Грузія", - написав він у соцмережі Facebook у понеділок.

При цьому Саакашвілі зазначив, що продовжує виконувати свої функції голови виконавчого комітету Національної ради реформ.

"Наразі я перебуваю в Україні й виконую свої функції голови виконавчого комітету Національної ради реформ. Ми готуємося до чергового засідання Нацради, на яке у нас є дуже важливий порядок денний. Ми запропонуємо на засіданні комплексні реформи надрокористування, підключення до електрики, судову реформу й реформу ДАБІ. Крім того, незабаром парламент розгляне запропоновані нами раніше реформу митниці, введення податку на виведений капітал і реформу приватизації. Також я продовжую поїздки Україною і працюю в штатному режимі", - написав він.

Саакашвілі наголосив, що не обирає між двома країнами: "Моя боротьба триває і тут, і там".

Як повідомлялося, Опозиційна грузинська партія, колишня партія влади "Єдиний національний рух" (ЄНР) ухвалила рішення висунути свого лідера Саакашвілі на посаду прем'єр-міністра країни.

Рішенням суду Грузії Саакашвілі заочно засуджений за декількома кримінальними провадженнями й перебуває в розшуку.

Міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані в бесіді з журналістами 28 серпня пообіцяла затримати Саакашвілі, в разі його повернення на батьківщину, і надати йому окрему камеру в тюрмі.

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі наприкінці серпня своїм указом призначила проведення чергових парламентських виборів у республіці на 31 жовтня.

Центральна виборча комісія Грузії 4 вересня повідомила про завершення процесу реєстрації політичних партій, які виявили бажання взяти участь у парламентських виборах, реєстрацію пройшли 66 партій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Розмова Трампа та Путіна пройшла "дуже добре" – CNN

Україна вітає Азербайджан та Вірменію із узгодженням тексту Угоди про встановлення миру та міждержавних відносин - МЗС

В ЄС готові, що Угорщина знову не підтримає висновки саміту щодо України, і готові йти далі з іншими 26 державами-членами

Трамп і Путін закінчили розмову

Оборонна підтримка, інвестиції в українське виробництво зброї, - Зеленський про переговори в Фінляндії

Бундестаг схвалив "Борговий пакет", - зміни до Конституції, що дозволять збільшити витрати на оборону та допомогу Україні

Шанс на припинення вогню буде тільки в найближчі два-три місяці - Порошенко

Трамп проводить розмову з Путіним вже годину- Білий дім

Жодних компромісів щодо визнання територіальних поступок не може бути — Фріз

Сибіга після зустрічі з Сійярто: домовилися найближчим часом провести двосторонню зустріч, щоб детально обговорити питання нашого порядку денного

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА