Інтерфакс-Україна
15:28 15.04.2020

Разумков скликає позачергове засідання ВР у четвер на 13:00 - сайт парламенту

1 хв читати
Разумков скликає позачергове засідання ВР у четвер на 13:00 - сайт парламенту

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков призначив позачергове пленарне засідання парламенту на четвер, 16 квітня, на 13:00, повідомляє сайт Верховної Ради.

"У зв'язку з вимогою президента України про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради IX скликання, і відповідно до ч. 8 ст. 19 Регламенту Верховної Ради: скликати позачергове пленарне засідання Верховної Ради IX скликання на 13:00 16 квітня 2020 року", - йдеться в розпорядженні спікера, оприлюдненому на сайті в середу.

Згідно з розпорядженням, у порядку денному позачергового засідання парламенту: законопроект про ратифікацію угоди про грант Фонду Е5Р (проект "Вища освіта України") між Україною та Європейським інвестиційним банком (№ 0034); законопроект (друге читання) про внесення змін до Регламенту Верховної Ради щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури (№ 1043); законопроект (друге читання) про внесення змін до закону "Про місцеве самоврядування в Україні" (№ 2653); законопроект про внесення змін до законодавчих актів України щодо посилення захисту телекомунікаційних мереж (№ 2654); законопроект (друге читання) про оборонні закупівлі (№ 2398-д).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Майже половина американців не підтримують зусилля Трампа щодо РФ та України – опитування

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА