Інтерфакс-Україна
13:08 06.12.2019

Меркель хоче провести на саміті в Парижі двосторонні зустрічі з Путіним і Зеленським

1 хв читати
Меркель хоче провести на саміті в Парижі двосторонні зустрічі з Путіним і Зеленським

Канцлер Німеччини Ангела Меркель у рамках саміту "нормандської четвірки" в Парижі планує провести двосторонні переговори з президентами РФ та України Володимиром Путіним і Володимиром Зеленським, повідомила в п'ятницю офіційний представник уряду ФРН Ульріке Деммер.

"Найближчого понеділка канцлер відправиться до Парижа і візьме участь у "нормандській зустрічі", - сказала Деммер журналістам у п'ятницю.

За її словами, на 15:00 заплановано двосторонню зустріч Меркель і Путіна, на 15:30 - зустріч канцлера і Зеленського.

Саміт "нормандської четвірки" щодо врегулювання українського конфлікту заплановано на 9 грудня в Парижі. До "нормандського формату" переговорів входять Україна, Росія, Німеччина, Франція.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА