Інтерфакс-Україна
11:36 04.10.2019

Вирішальне слово в ухваленні закону про особливий статус Донбасу - за ВР, але це буде узгоджена з РФ позиція - нардеп Яременко

2 хв читати
Вирішальне слово в ухваленні закону про особливий статус Донбасу - за ВР, але це буде узгоджена з РФ позиція - нардеп Яременко

Голова парламентського комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва (фракція "Слуга народу") Богдан Яременко наголошує, що підготовкою законопроекту про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей займеться Верховна Рада за сприяння Офісу президента, але це буде узгоджена з Росією позиція.

"Готувати (законопроект) буде Верховна Рада України. Немає жодних сумнівів, що оточення президента, його радники, співробітники Офісу президента будуть задіяні в цій роботі, оскільки вони є учасниками переговорів із РФ, є носіями знань про те, які умови окреслені, і з посередниками міжнародними, і Російською Федерацією як державою, яка може диктувати нам умови, оскільки її війська розміщуються на нашій території. Йдеться про консультаційні послуги, про надання пропозицій... Вирішальне слово - за Верховною Радою", - сказав Яременко в коментарі журналістам у кулуарах парламенту.

Він пояснив, що все, що стосуватиметься статусу Донбасу, ухвалюватиме Верховна Рада. "Це буде не тільки рішення Верховної Ради, але це буде узгоджена з Росією позиція. І наші спроби винести це питання (про особливий статус Донбасу - ІФ) на референдум теоретично можуть бути сприйняті Росією як спроба України не виконувати свої зобов'язання, і це може зірвати мирні домовленості. Ми маємо враховувати і таку можливу реакцію Росії", - зазначив нардеп.

Раніше Яременко висловив думку, що проведення всеукраїнського референдуму, зокрема з питань проведення місцевих виборів на території окремих районів Донецької та Луганської областей, може поставити під загрозу мир.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА