Інтерфакс-Україна
13:44 26.09.2019

Рябошапка звільнив Кізя та Столярчука з посад заступників генпрокурора

1 хв читати
Рябошапка звільнив Кізя та Столярчука з посад заступників генпрокурора

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка напередодні звільнив з посад заступників генпрокурора Сергія Кізя та Юрія Столярчука, повідомляє прес-служба відомства в четвер.

"У зв'язку з набуттям чинності законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури" генеральний прокурор Руслан Рябошапка 25 вересня 2019 року підписав накази про звільнення з посад заступників генерального прокурора С.Кізя та Ю.Столярчука", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті Генпрокуратури.

Раніше Рябошапка звільнив заступника генпрокурора - головного військового прокурора Анатолія Матіоса, першого заступника генпрокурора Юрія Севрука, заступника генпрокурора Дмитра Сторожука та Анжелу Стрижевську.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА