Інтерфакс-Україна
20:32 17.07.2019

Українська делегація закликає депутатів ЄП зберегти санкції проти Росії

2 хв читати
Українська делегація закликає депутатів ЄП зберегти санкції проти Росії

Українська делегація закликала депутатів Європарламенту зберегти (в разі невиконання Мінських угод - посилити) санкції щодо Росії, повідомив п'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко.

"Ми звернулися з проханням до депутатів ЄП, щоб в резолюції обов'язково були присутні кілька позицій. Це збереження (а в разі невиконання Мінських угод і посилення) санкцій проти Росії. Але в жодному разі не повторити той негативний досвід, який продемонструвала ПАРЄ", - сказав Порошенко журналістам у Страсбурзі, повідомляє сайт "Євросолідарності".

Друга позиція, зазначив він, - заклик до безумовного і негайного виконання, без будь-яких додаткових умов, рішення наказу Міжнародного трибуналу в Гамбурзі зі звільнення 24 українських моряків і кораблів, які незаконно утримуються в Росії. "Ми підкреслили, щоб це кваліфікувалося як акт агресії Російської Федерації проти України в Керченській протоці і Азовському морі", - вказав Порошенко.

Крім того, за його словами, українська сторона звернулася до ЄП з проханням, щоб Росія оприлюднила перелік політв'язнів, незаконно утримуваних як в РФ, так і на незаконно окупованій території Донбасу та в Криму. А в разі невиконання наказу Трибуналу ООН - щоб була розглянута можливість введення Азовського пакету санкцій", - підкреслив Порошенко.

Він пояснив, що завтра українська делегація братиме участь у засіданні Європарламенту, де буде обговорюватися резолюція ЄП стосовно Україні. "З одного боку це демонструє, що Україна високо залишається на порядку денному ЄП. Чутки, які Росія розпускає про те, що Європа нібито втомилася від України, - це точно неправда. Потрібно працювати і тримати Україну високо на порядку денному", - зазначив Порошенко.

За інформацією "Євросолідарності", в середу в новообраному Європарламенті відбулася перша зустріч групи "Друзі України" і команди п'ятого президента Порошенка. Серед учасників групи друзів були чотири прем'єр-міністри, три міністри закордонних справ, а також різні партійні групи.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА