Інтерфакс-Україна
12:32 26.06.2019

У екс-радника Порошенка Бірюкова відбуваються обшуки, заявляють у "Європейській солідарності"

2 хв читати
У екс-радника Порошенка Бірюкова відбуваються обшуки, заявляють у "Європейській солідарності"

У колишнього позаштатного радника п'ятого президента України Петра Порошенка, кандидата у народні депутати від партії "Європейська солідарність" Юрія Бірюкова відбуваються обшуки, повідомляється на офіційному сайті партії "Європейська солідарність" у середу.

У політсилі розцінюють це як політичне переслідування. "Обшуки у кандидата в народні депутати від "Європейської солідарності", відомого волонтера і громадського діяча Юрія Бірюкова, які розпочалися сьогодні за відверто невмотивованим рішенням суду, партія "Європейська солідарність" вважає цинічним політичним тиском і неприхованим переслідуванням із політичних мотивів", - йдеться в повідомленні.

У партії зазначають, що Бірюков - один із перших волонтерів, який із перших днів російської агресії в 2014 році допомагав Збройним силам України, ніколи не був матеріально відповідальною посадовою особою, але його дії зупинили корупційні схеми і суттєво поліпшили забезпечення армії, що стала на захист країни. "Зараз Юрія Бірюкова намагаються безпідставно звинуватити в зворотному", - зазначають у політсилі.

"Європейська Солідарність" розцінює обшуки у Бірюкова як частину реваншу, як спробу розправи над тими, хто допомагав Збройним силам України протистояти агресії РФ. "І хто може гарантувати, що після того, як розправляться з волонтерами, не почнуть судити тих, хто зі зброєю захищав Україну від путінської Росії? Тому ми категорично заявляємо, що не допустимо ревізії здобутків Революції гідності і не дозволимо розвернути країну до минулого!" - йдеться в заяві партії.

У "Європейській солідарності" також зазначили, що тих, хто найбільше зробив для армії і допоміг зупинити російську агресію в 2014 році, слідчі органи атакують "у критичний політичний момент, у розпал передвиборної кампанії, за надуманими підставами".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА