Інтерфакс-Україна
18:30 27.02.2019

Безперервність дії статті про незаконне збагачення можлива, якщо КС визнає помилковим своє рішення про її неконституційність - нардеп Чумак

1 хв читати
Безперервність дії статті про незаконне збагачення можлива, якщо КС визнає помилковим своє рішення про її неконституційність - нардеп Чумак

Дія статті 368-2 Кримінального кодексу про незаконне збагачення може бути безперервною лише в разі, якщо Конституційний суд (КС) визнає помилковим своє рішення про визнання неконституційності цієї норми, вважає позафракційний народний депутат, член комітету з питань запобігання та протидії корупції Віктор Чумак.

"Єдиний шанс відкотити все це назад - коли сам Конституційний Суд ухвалює рішення про помилковість рішення Конституційного Суду про це. Іншого шляху немає, щоб була безперервність дії цієї статті в часі", - сказав В.Чумак журналістам у Києві в середу.

Нардеп пояснив, що з дня опублікування рішення КС про визнання неконституційним положення Кримінального кодексу України ця норма втрачає чинність, у результаті чого буде закрито кримінальні провадження, відкриті за цією статтею, а підозрювані та обвинувачувані можуть вимагати компенсації.

Водночас парламентар висловив сумнів, що нинішнє скликання парламенту зможе ухвалити закон, який поверне кримінальну відповідальність за незаконне збагачення. "Я не вірю, що цей парламент щось ухвалить. Він уже нічого не ухвалить, заговорюватиме проблему", - сказав В.Чумак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Росія знаходяться на порозі перемир'я, але обидві сторони мають піти на поступки – Келлог

Рютте: я повністю підтримую зусилля США, щоб покласти кінець війні РФ проти України

Рютте про роль НАТО у Коаліції охочих: ми виконуємо консультативну роль

Раді пропонують удосконалити правовий захист військовослужбовців

В "Євросолідарності" стверджують, що Порошенку заблокували відрядження до США

ЄК наразі очікує оголошення про мита США і не розкриває заходів у відповідь - представник

Велика Британія запровадила санкції проти російського проєкту "Євразія", молдовського депутата і грузинських суддів

Кличко обговорив з міністром закордонних справ Німеччини Бербок подальшу допомогу Україні

Україна сподівається на допомогу Німеччини у відкритті перемовних кластерів з ЄС - голова комітету Ради

Сірко про коригування угоди про надра: Не знаю, чи це дипломатично можливо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА