Інтерфакс-Україна
19:47 11.01.2019

Переговори щодо Карабаху мають вестися тільки між Азербайджаном і Вірменією

1 хв читати
Переговори щодо Карабаху мають вестися тільки між Азербайджаном і Вірменією

Баку і Єреван є єдиними сторонами нагірно-карабаського конфлікту, заявив президент Азербайджану Ільхам Алієв.

"Нове керівництво Вірменії на першому етапі намагалося уникнути переговорів (щодо врегулювання нагірно-карабаського конфлікту - ІФ). Звучали заяви про те, що Азербайджан має проводити переговори з самопроголошеним нагірно-карабаським утворенням", - сказав президент Ільхам Алієв у п'ятницю на розширеному засіданні кабінету міністрів.

Президент зазначив, що Баку відкинув ці спроби Єревана.

За його словами, посередники врегулювання конфлікту також не могли підтримати подібний підхід нової влади Вірменії, в результаті чого переговорний процес був відновлений.

"У підсумку переговори ведуться між Азербайджаном і Вірменією. Тільки цей формат прийнятний для переговорного процесу", - підкреслив президент Азербайджану.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС про візит Абрамовича: Зеленський використовує навіть найменшу можливість наблизити мир

Речник МЗС закликав не політизувати питання логістики президента України

МЗС про саміт НАТО у Туреччині: сподіваємось на сильні сигнали, насамперед по ППО

Качка: є очікування, що в межах наступного місяця можемо відкрити всі переговорні кластери з ЄС

Україна виступає проти політизації історії та готова продовжувати співпрацю з Польщею щодо ексгумацій – МЗС

КМІС: Рейтинг довіри серед публічних осіб в Україні очолив Залужний із 73%

КМІС: Рейтинг довіри серед публічних осіб в Україні очолив Залужний із 73%

Зеленський має продемонструвати добру волю і знайти вихід з кризи навколо підрозділу імені Героїв УПА – Туск

Прем'єрка Данії: наша підтримка України – це не благодійність, це самооборона

Тверда підтримка України буде визначальним пріоритетом головування Ірландії в ЄС – міністр закордонних справ Макенті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА