Інтерфакс-Україна
09:03 02.01.2019

Порошенко: залучення в Україну потужних інвестицій є результатом реформ і свідченням довіри інвесторів

1 хв читати
Порошенко: залучення в Україну потужних інвестицій є результатом реформ і свідченням довіри інвесторів

Залучення масштабних інвестицій в Україну в 2018 році стало можливим завдяки проведенню реформ в країні, констатував президент України Петро Порошенко.

"Прихід гравців світового масштабу в Україну - це результат імплементації наших реформ і яскраве свідчення довіри до нашої країни з боку світових інвесторів", - написав П.Порошенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок.

Він нагадав, що в 2018 році Україна залучила потужні інвестиції в економіку: "в сферу відновлюваної енергетики - від норвезьких інвесторів, в аграрний сектор - від компанії з Саудівської Аравії, в сферу роздрібної торгівлі від шведських брендів H & M і IKEA".

"В Україну прийшла авіакомпанія Ryanair і повернувся лоукостер Wizz Air. 20 локомотивів General Electric вже прибули в Україну", - додав глава держави.

"Інвестуйте в Україну!", - резюмував П.Порошенко.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА