21:03 27.08.2018

НАЗК направило до суду 84 адміністративні протоколи за результатами фінзвітів політичних партій за І квартал 2018 року

2 хв читати
НАЗК направило до суду 84 адміністративні протоколи за результатами фінзвітів політичних партій за І квартал 2018 року

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило до суду 84 адміністративні протоколи за результатами аналізу звітів політичних партій про доходи та витрати за І квартал 2018 року.

"Національне агентство з питань запобігання корупції склало й направило до суду 84 адміністративні протоколи за результатами аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру за І квартал 2018 року", - зазначено в повідомленні на сайті агентства.

За інформацією НАЗК, 45 адмінпротоколів складено за ст. 212-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення встановленого законом порядку надання та отримання внеску на підтримку партії).

Ще 36 протоколів направлено до суду в зв'язку з порушенням ст. 212-21 КУпАП про порядок або терміни надання звіту політичної партії про майно, доходи та витрати або у зв'язку з поданням фінзвіту з порушенням встановлених вимог.

Крім того, три протоколи НАЗК направило до суду на підставі порушення ст. 188-46 зазначеного кодексу в зв'язку з невиконанням вимог агентства про усунення порушень законодавства про запобігання та протидію корупції, ненаданням інформації і документів.

За інформацією НАЗК, найбільшу кількість адміністративних протоколів складено стосовно фізичних осіб, які робили внески на підтримку політичних партій "Укроп" і "Об'єднання "Самопоміч" із порушенням встановленого законом порядку надання таких внесків, і партії "ВО "Свобода" в частині несвоєчасної відмови партії від внесків, здійснених усупереч ст. 15 закону про політичні партії.

Адмінпротоколи направлено до районних судів різних регіонів України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

РФ має заплатити понад $486 млрд за завдані Україні збитки, триває пошук шляхів змусити її зробити це - декларація лідерів G7

Київрада встановила прозорі правила в роботі МАФів

Порошенко пропонує план термінових заходів для захисту від енергетичного колапсу

Лідери G7 досягли політичної угоди щодо використання доходів від заморожених активів РФ

Зеленський закликав країни G7 підтримати імплементацію пунктів української Формули миру

Зеленський на саміті G7 закликав підтримати план використання російських активів

Італія висловила готовність в організації саміту щодо відновлення України у 2025 році

Солідарність Німеччини з Україною все ще сильна - міністерка розвитку про демарш AfD і BSW у бундестазі

Кличко обговорив питання децентралізації на Міжнародній конференції з відновлення України

Глава МЗС Великої Британії закликає використовувати російські активи на користь України та обрізати постачання російського газу в Європі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА