Інтерфакс-Україна
08:47 28.06.2018

Палата представників Конгресу США відхилила ще один законопроект стосовно мігрантів, підтримуваний Трампом

1 хв читати
Палата представників Конгресу США відхилила ще один законопроект стосовно мігрантів, підтримуваний Трампом

Палата представників Конгресу США не підтримала компромісний законопроект щодо мігрантів, представлений республіканцями і підтримуваний президентом Дональдом Трампом, повідомляють у середу американські ЗМІ.

Законопроект, розгляд якого відкладався двічі, отримав усього 121 голос "за" і 301 голос "проти".

Компромісний законопроект отримав менше голосів республіканців, ніж запропонований минулого тижня більш жорсткий варіант.

ЗМІ відзначають, що не очікувалося, що цей законопроект, який став спробою знайти компроміс між помірними і консервативними політиками в питанні міграції, отримає підтримку Палати представників.

Компромісний варіант законопроекту про імміграцію передбачає, що дітей мігрантів не розлучатимуть з батьками, затриманими за незаконний перетин кордону. Також він передбачає виділення $ 25 млрд на забезпечення безпеки кордону з Мексикою, в тому числі на будівництво стіни. Також законопроект дозволить змінити систему грін-карт, зробивши її більш орієнтованою на особисті заслуги запитувача грін-карти.

Обидва законопроекти отримали підтримку з боку президента США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА