Інтерфакс-Україна
13:31 18.12.2017

Новий уряд Австрії на чолі з Себастьяном Курцом приведено до присяги

1 хв читати
Новий уряд Австрії на чолі з Себастьяном Курцом приведено до присяги

Новий уряд Австрії, сформований коаліцією у складі консервативної Австрійської народної партії та ультраправої Партії свободи, приведено до присяги в понеділок, повідомила німецька телекомпанія ZDF.

Церемонія приведення до присяги відбулася в палаці Гофбург у Відні.

Новим австрійським канцлером став колишній глава МЗС Австрії Себастьян Курц.

Тим часом у столиці Австрії відбулася демонстрація противників нового уряду країни, в якій взяли участь кілька тисяч людей.

На виборах, що відбулися 15 жовтня, Австрійська народна партія отримала 31,5% голосів, фінішуючи на першому місці. Партія свободи стала третьою з 26%. Під час передвиборної кампанії С.Курц обіцяв знизити податки і вжити жорстких заходів проти імміграції.

Процедура формування правлячої коаліції завершилася минулої суботи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

Порошенко в Раді закликав змінити Держбюджет-2026 та відправити уряд у відставку

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА