Інтерфакс-Україна
12:18 01.12.2017

Посол США наголошує на важливості завершення розпочатих в Україні реформ

1 хв читати
Посол США наголошує на важливості завершення розпочатих в Україні реформ

Посол США в Україні Марі Йованович підкреслює, що владі України необхідно завершити розпочаті ними реформи.

"Якщо українці бачать перед собою перспективу сильної, процвітаючої України необхідно завершити впровадження реформ, які почалися в 2014 році", - сказала вона, виступаючи на Громадянській асамблеї "Smart реформи" в п'ятницю в Києві.

Американський дипломат також звернулася до лідерів громадянського суспільства із закликом продовжувати роботу в сфері реформ.

"Ви є майбутнім України, і ви маєте й надалі бути прикладом для нових поколінь", - додала М.Йованович.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрусалимський патріарх може виступити посередником у переговорах між Росією та Україною – ЗМІ

Операція Irini в Середземному морі тепер проводитиметься і проти тіньового флоту РФ – Каллас

Каллас: санкції Заходу завдали збитків РФ до $1.5 трл, до нового пакету вже запропоновано 80 позицій

Стефанчук розраховує на продовження міжпарламентського діалогу між Україною та Вірменією

РФ втрачає вплив на Кавказі – голова комітету Ради з питань зовнішньої політики

Зеленський: Саме зараз час, щоб Євросоюз реально підтримав Вірменію

Фон дер Ляєн привітала Пашиняна з перемогою на виборах: Вірменія може на нас розраховувати

Партія Пашиняна набрала 49,81% голосів, до парламенту пройдуть три опозиційні сили – попередні дані ЦВК

Майже 34% виборців проголосували у Вірменії на парламентських виборах на 14:00

Депутати Європарламенту ініціюватимуть призначення високорівневого європейського переговорника у перемовинах стосовно України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА