19:28 20.06.2017

Гройсман виступає за формування законодавства із концесії доріг і ДПП у цій сфері

1 хв читати

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає за доцільне формування в Україні якісного законодавства з питань концесії доріг і державно-приватного партнерства в дорожній сфері.

Як передає кореспондент "Інтерфакс-Україна", про це глава уряду сказав під час спілкування з журналістами в Київській області, де проінспектував перебіг дорожніх робіт на трасі Київ-Одеса.

"Я глибоко переконаний в тому, що нам потрібне якісне законодавство щодо концесії і державно-приватного партнерства. Недосконале законодавство або його відсутність гальмують цей процес", - зазначив глава уряду.

Прем'єр повідомив про зустрічі з інвесторами, але, за великим рахунком, окрім приватизації та окремих проектів, наразі запропонувати нічого.

"Однак є завдання вдосконалити систему концесії (доріг - ІФ) і державно-приватного партнерства", - резюмував В.Гройсман.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років

Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом

Трамп планує вивести американські війська з Німеччини в Угорщину – ЗМІ

Міністр фінансів США: Саме Європа має дати гарантії безпеки для України

Республіканці вимагають від Трампа відновлення військової та розвідувальної допомоги Україні

Більшість українців вважають санкції щодо Порошенка відволіканням уваги або тиском на опозицію – опитування КМІС

Туреччина підтримує ініціативу щодо якнайшвидшого припинення вогню й атак у повітрі та на морі у війні РФ проти України – Ердоган

Європа розуміє необхідність покладатися на власну систему безпеки - нардеп Мережко

Нардеп Клименко: Шок Трампом зробив свій позитив, Європа рано чи пізно створить свій оборонний союз

КМІС: Рівень довіри до Зеленського на тлі загострення відносин з адміністрацією Трампа зріс до 68%

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА