Інтерфакс-Україна
12:30 01.04.2017

Глава АП Райнін задекларував квартиру в Харкові та кімнату в Києві

1 хв читати
Глава АП Райнін задекларував квартиру в Харкові та кімнату в Києві

Голова адміністрації президента України Ігор Райнін задекларував квартиру в Харкові (74 кв. м) та кімнату у Києві (26 кв. м).

В електронній декларації за 2016 рік він також зазначив доходи у вигляді зарплати у АП 113 тис. грн, зарплату в Харківській ОДА 150 тис. грн, готівкові кошти 30 тис. доларів, 200 тис. грн та 15 тис. євро. На рахунку в банку у глави АП майже 66 тис. грн.

Його дружина Ганна Райніна теж має квартиру в Харкові в 65 кв. м, вона є бенефіціаром фірми "Охорона праці", в якій і отримала зарплату в 2016 році в розмірі 82 тис. грн. Також у дружини задекларовані дивіденди 93 тис. грн, готівка - 10 тис. доларів і 50 тис. грн.

Автомобілів або інших транспортних засобів глава АП, згідно з декларацією, не має.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА