Інтерфакс-Україна
13:01 06.09.2016

"Народний фронт" очікує у четвер звіт СБУ про протидію російським агентам

2 хв читати
"Народний фронт" очікує у четвер звіт СБУ про протидію російським агентам

Фракція "Народний фронт" очікує, що Служба безпеки України у четвер відзвітує про свою роботу проти російських агентів, заявляє лідер фракції Максим Бурбак.

"У четвер ми хочемо бачити від СБУ конкретний результат боротьби з російськими агентами. Ми вимагаємо видворити з України російського ляльковода "Інтера" Шувалова", - сказав М. Бурбак на ранковому пленарному засіданні українського парламенту у вівторок у Києві.

За його словами, "Народний фронт" також вимагає провести інвентаризацію майна Російської Федерації на території України.

"Ми наполягаємо на ухваленні Верховною Радою постанови для розширення санкційного списку щодо конкретних компаній і громадян Росії",- сказав М. Бурбак.

Як повідомлялося, народні депутати фракції "Народний фронт" передали в понеділок, 5 вересня, до Центрального управління СБУ депутатське звернення з вимогою розслідувати факти діяльності М. Столярової та заступника директора з розвитку компанії "Національні інформаційні системи", що виробляє новинні програми для "Інтера", також громадянина РФ Ігоря Шувалова.

Одне зі звернень містить вимогу розслідувати нібито співробітництво низки народних депутатів з російськими агентами у веденні антидержавній діяльності проти України, що випливає з листування М. Столярової. Народний депутат Андрій Левус перед подачею заяву назвав прізвища нардепа з фракції БПП Сергія Капліна та позафракційних депутатів Дмитра Добродомова та Борислава Берези.

"Якщо вони співпрацюють з російськими агентами, це також має бути розслідувано і зроблено відповідні висновки", - сказав він.

Після цього М. Бурбак зробив заяву, що депутати, прізвища яких фігурують у листуванні М. Столярової, мають добровільно скласти повноваження. "Народний фронт" вважає, що сьогодні після виявлених фактів листування Столярової, Верховна Рада не має право робити вигляд, що нічого не сталося. Народні депутати, які співпрацювали з російською пропагандою, і яких ця Столярова називає своїми проектами, мають добровільно скласти мандати, очікуючи справедливого розслідування і суду українського народу", - сказав він на засіданні погоджувальної ради парламенту, також назвавши прізвища С. Капліна, Д. Добродомова, Б. Берези.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА