Інтерфакс-Україна
16:20 05.09.2016

США не скасують санкції проти РФ до повного виконання Мінських угод

1 хв читати
США не скасують санкції проти РФ до повного виконання Мінських угод

Скасування санкцій США проти Росії неможливе доти, доки Мінські домовленості не будуть реалізовані в повному обсязі, заявив у понеділок президент США Барак Обама на прес-конференції за підсумками саміту G20 у Ханчжоу.

"Я дав чіткозрозуміти, що доти, доки вони (Мінські домовленості - ІФ) не будуть виконані, США санкції не скасують", - сказав він, наголосивши при цьому, що Мінські домовленості, на його думку, поки що не дотримуються.

За словами Б. Обами, в найближчі тижні необхідно прискорити роботу над тим, щоб сторони дійшли згоди щодо виконання цієї угоди.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА