10:52 19.05.2016

Керівники "зайвих" контролюючих держорганів не можуть очолювати їх ліквідацію - Ковальчук

2 хв читати
Керівники "зайвих" контролюючих держорганів не можуть очолювати їх ліквідацію - Ковальчук

Ліквідація контролюючих держорганів в рамках реформи дерегуляції гальмується через абсурдну процедуру – ліквідувати "зайві" органи влади мають їхні керівники, заявив у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" перший заступник глави Адміністрації президента України, представник президента в Кабінеті Міністрів Віталій Ковальчук.

За словами В. Ковальчука, головним відповідальним за процедуру реорганізації або ліквідації центральних органів виконавчої влади є керівник цього органу або його заступник.

"Враховуючи, що чиновники не дуже поспішають звільняти самих себе, можна уявити, наскільки затягнеться цей процес. Мало хто захоче рубати сук, на якому сидить. Щоб ця порочна практика не зупинила реформу дерегуляції, за ліквідацію "зайвих" держорганів мають відповідати незаангажовані люди", - зазначив В. Ковальчук.

Ангажованість голів ліквідаційних комісій, наголосив він, перешкоджає не лише дерегуляційним реформам. Як приклад він навів вчорашнє рішення уряду, коли голова Державної пенітенціарної служби Володимир Палагнюк був затверджений головою комісії з її ліквідації.

"Очевидно, що у нього є мотивація якомога довше тягнути з ліквідаційним процесом", – повідомив представник президента в уряді.

В. Ковальчук нагадав, що ще в 2014 році уряд прийняв рішення про ліквідацію 18 центральних органів виконавчої влади, перш за все, тих, що виконують контрольні функції. За підсумками майже двох років припинено діяльність лише двох з вісімнадцяти "зайвих" органів влади.

Перший заступник глави АП повідомив, що саме тому запропонував уряду дати протокольне доручення Міністерству юстиції до одного з найближчих засідань підготувати зміни до відповідної постанови.

"Кабмін має отримати можливість призначати головами ліквідаційних комісій центральних органів влади посадових осіб, які не зацікавлені у гальмуванні процесу", - резюмував В. Ковальчук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський на зустрічі з конгресменами: дуже цінуємо, що Америка пліч-о-пліч з Україною

ЄС і Нідерланди запускають новий проєкт на EUR8 млн для посилення матеріально-технічного забезпечення МВС України

Ізраїль продовжить операцію в Газі до перемоги, навіть якщо на це знадобиться більше часу

Умєров про необхідність дозволу на удари американською зброєю вглиб РФ: Ми хочемо функціональних рішень, щоб захистити наші міста

Умєров: Ми вміємо і здатні перемагати, ми маємо план, але потрібно більше зброї

НАТО переймає на себе командні функції з військової допомоги Україні - Яценюк

Президент Чехії: Тимчасова окупація РФ українських територій не має стати на заваді інтеграції України в НАТО та ЄС

Майбутнє України в НАТО, запрошення надішлють, коли погодяться союзники і буде виконано умови - проєкт декларації саміту

Прем'єрка Данії: Потрібно надати Україні все необхідне не тільки для самозахисту, а й для перемоги над РФ

Угорщина не підтримає декларацію саміту НАТО без одноголосного рішення щодо членства України, а воно неможливе через ризик конфлікту з РФ - Сіярто

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА