18:48 25.03.2016

ВР може розглянути кандидатуру Гройсмана на пост прем'єра у вівторок, 29 березня

1 хв читати
ВР може розглянути кандидатуру Гройсмана на пост прем'єра у вівторок, 29 березня

Верховна Рада України може розглянути кандидатуру спікера українського парламенту Володимира Гройсмана на пост прем'єр-міністра України у вівторок, 29 березня, сказав народний депутат з фракції "Блок Перта Порошенко" Артур Герасимов.

"Я щиро вважаю, що на вівторок ми вийдемо на голосування по кандидатурі прем'єр-міністра", - сказав А.Герасимов журналістам в п'ятницю.

За його словами, обговорення у фракціях коаліції кандидатури А.Гройсмана відбудеться на вихідних, а в БПП - у понеділок.

"Я вважаю, що кандидатура Гройсмана дасть змогу об'єднати парламент з Кабінетом Міністрів, щоб почати продуктивну роботу із швидкого просування реформ", - сказав А.Герасимов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з США є угодою про збереження Української держави, вважає Порошенко

Рубіо: ми маємо дізнатися вимоги росіян, щоб дійсно зрозуміти чи хочуть вони миру

Варшава не відправлятиме свої війська в Україну, але готова надати логістичну підтримку - Туск

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА