Інтерфакс-Україна
11:40 19.02.2016

Фракція "Самопоміч" заявила про перехід в опозицію

1 хв читати
Фракція "Самопоміч" заявила про перехід в опозицію

Фракція "Самопоміч", що вийшла з коаліції, заявила про перехід в опозицію і має намір пропонувати альтернативні рішення щодо розвитку української держави, заявив керівник цієї фракції Олег Березюк.

"Сьогодні, коли ми припинили свою діяльність в коаліції, ми починаємо будувати опозиційну силу, яка є противагою і пропонуватиме альтернативні рішення розвитку української держави", - цитує О.Березюка прес-служба партії "Самопоміч" в п'ятницю.

За його словами, "Самопоміч" залишається в парламенті, але тепер є опозицією. Фракція підтримуватиме рішення, які вважає правильними, навіть якщо вони будуть подані урядом, коаліцією або президентом країни.

"Працювати в опозиції - це не означає критикувати, це означає вдвічі більше працювати. З одного боку шукати альтернативні кращі рішення, з іншого боку аналізувати ті, що є, і їх підтримувати або не підтримувати", - заявив О.Березюк.

Як повідомлялося, лідер фракції "Самопоміч" О.Березюк 18 лютого заявив з трибуни парламенту про вихід своєї фракції з коаліції "Європейська Україна". Він передав головуючому на вечірньому засіданні в четвер віце-спікерові Андрію Парубію "підписи під цією заявою" і попросив передати документ в апарат Верховної Ради.

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман на ранковому пленарному засіданні 19 лютого поінформував, що до апарату парламенту надійшли документи фракції партії "Самопоміч" із підписами народних депутатів про вихід з коаліції "Європейська Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА