Інтерфакс-Україна
11:18 19.02.2016

Байден у розмові з Порошенком зазначив, що рішення замінити Шокіна відкриває шлях до реформи прокуратури

1 хв читати
Байден у розмові з Порошенком зазначив, що рішення замінити Шокіна відкриває шлях до реформи прокуратури

Віце-президент США Джозеф Байден під час телефонної розмови з президентом України Петром Порошенком позитивно оцінив рішення попросити генерального прокурора Віктора Шокіна залишити свій пост, повідомляє офіс американського політика.

"Віце-президент також оцінив рішення президента Порошенка замінити генпрокурора Шокіна, яке відкриває шлях до необхідної реформи прокурорської служби. Віце-президент закликав президента Порошенка продовжити працювати в цій позитивній траєкторії, щоб активізувати успішну реалізацію нового законодавства і подальшого помітного прогресу антикорупційних реформ, зазначивши, що це потребуватиме єдності і стабільності", - йдеться в повідомленні офісу Дж.Байдена, оприлюдненому на сайті посольства США в Україні.

Віце-президент також вітав прийняття Верховною Радою цього тижня антикорупційного законодавства у рамках виконання домовленостей із МВФ та ЄС і високо оцінив П.Порошенка і уряд України за напружену роботу стосовно ухвалення цих законів.

Американський політик засудив зростання насильства в Східній Україні, що призвело до погіршення гуманітарної ситуації. Також він засудив "тривале небажання комбінованих російсько-сепаратистських сил забезпечити ОБСЄ повний доступ до ділянок (держкордону України), що перебувають під їхнім фактичним контролем".

Віце-президент зазначив, що здійснення мінських домовленостей усіма сторонами залишається найкращим шляхом для вирішення конфлікту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА