Інтерфакс-Україна
15:41 05.02.2016

Генпрокуратура України створила управління, єдиним завданням якого є розслідування злочинів проти людяності під час анексії РФ Криму та на Донбасі

1 хв читати

У зв'язку з проведеним Генпрокуратурою України розслідуванням обставин анексії Криму Росією слідчі допитали низку осіб, які в той період часу були членами РНБО України Кабінету Міністрів, і, відповідно, впливали на прийняття рішень, повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

"У Генеральній прокуратурі України створено управління з розслідування злочинів проти міжнародного правопорядку і людяності. У цьому управлінні розслідується одне єдине провадження, в якому вивчаються події, починаючи з 24 лютого 2014 року, до укладення перших Мінських угод про перемир'я у вересні 2015 року", - повідомив він на засіданні комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони у п'ятницю.

А. Матіос поінформував, що наразі вже допитали частину членів уряду, членів РНБО, "а також усіх, наділених владними повноваженнями на той момент осіб, від волі і обов'язків і зобов'язань яких залежали ті чи інші державні управлінські та виконавчі рішення".

Він також розповів, що наразі українські суди прийняли рішення про виїмку важливих документів і розсекречення матеріалів, які будуть представлені на наступному засіданні комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА