Інтерфакс-Україна
09:58 16.11.2015

В Ужгороді на виборах мера перемагає представник "Відродження" Андріїв

1 хв читати
В Ужгороді на виборах мера перемагає представник "Відродження" Андріїв

Представник партії "Відродження" Богдан Андріїв перемагає на виборах мера Ужгорода, повідомляють місцеві ЗМІ.

Зокрема, видання "Закарпаття онлайн" наводить дані, які начебто ексклюзивно отримано з усіх дільниць, підкріплені протоколами з дільниць із мокрими печатками: за Б.Андріїва віддали свої голоси 20 665 ужгородців (58,57% з числа тих, що взяли участь у голосуванні), за його конкурента самовисуванця Сергія Ратушняка - 10 903 виборці (30,9%). Більше ніж 10% бюлетенів зіпсовані.

Інші закарпатські ЗМІ також наводять дані паралельного підрахунку щодо значної кількості дільниць і також інформують про перемогу Б.Андріїва.

Сам Б.Андріїв на своїй станиці у Facebook інформує про свою перемогу, посилаючись на дані паралельного підрахунку голосів.

За даними "ОПОРИ", явка в Ужгороді становила 38%.

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА