Інтерфакс-Україна
14:25 24.10.2015

Комітет виборців України відніс до "гарячих точок" на місцевих виборах 20 міст України

1 хв читати

Комітет виборців України (КВУ) розробив карту "гарячих точок", де зазначив населені пункти, в яких зафіксовано серйозні проблеми з перебігом виборчого процесу на виборах до місцевих органів влади.

Як повідомляється на офіційному сайті КВУ в суботу, до "гарячих точок" віднесено 20 міст, у яких спостерігалися проблеми з технічною організацією виборів, криміналізацією виборчого процесу та жорсткої конкуренції між кандидатами.

"У чотирьох містах зафіксовано проблеми одразу за кількома параметрами. До таких міст належать Київ, Харків, Рівне та Житомир. У 11 містах є проблеми з технічною організацією виборів (запізнення з виготовленням або серйозні помилки в бюлетенях, явно виражена некомпетентність або заангажованість ТВК). До таких міст належать Черкаси, Тернопіль, Новомосковськ, Лисичанськ, Маріуполь, Цюрупинськ, Ужгород, Харків", - йдеться в повідомленні.

Крім того, у восьми містах зафіксовано випадки криміналізації виборчого процесу (напади на кандидатів, штаби, агітаторів, знищення агітаційної продукції/наметів). Зокрема, такі порушення КВУ зафіксував у Рівному, Херсоні, Одесі, Луцьку, Глухові, Ірпені, Харкові та Каховці.

"Ще у восьми містах спостерігається висока конкуренція між кандидатами, що може призвести до незаконних спроб вплинути на волевиявлення громадян. Зокрема, такі випадки зафіксовано у Миколаєві, Дніпропетровську, Херсоні, Вінниці, Кременчуці, Жмеринці, Нікополі іта Рівному", - зазначають у КВУ.

Раніше в суботу КВУ повідомив, що зафіксував порушення партіями і кандидатами "дня тиші".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА