Інтерфакс-Україна
14:16 10.04.2015

Депутатське об'єднання "Самооборона Майдану" вимагає відсторонення глави Міненерговугілля Демчишина

1 хв читати
Депутатське об'єднання "Самооборона Майдану" вимагає відсторонення глави Міненерговугілля Демчишина

Міжфракційне депутатське об'єднання "Самооборона Майдану" наполягає на відстороненні від посади міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина.

"Сьогодні ми вже звернулися до прем'єр-міністра України, звернемося і до президента, і до ради коаліції з тим, щоб усунути пана Демчишина з посади", - заявив народний депутат (фракція "Народний фронт") Андрій Левус на брифінгу в парламенті в п'ятницю.

Він висловив думку: "Фактично робота цього міністерства - це легальна контрабанда вугілля з території так званих "ДНР" і "ЛНР". Це відбувається щодня".

А.Левус зазначив, що російські олігархи, які фінансують тероризм, нарощують свою присутність в Україні, зокрема в державних компаніях.

"Нині ми бачимо, що державне підприємство "Укренерго" фактично контролюється російським олігархом Григоришиним. І це відбулося не колись, а це відбувається зараз, за участю міністра енергетики Демчишина", - сказав народний депутат.

Крім того, він зазначив: "До Національної комісії регулювання енергетики та послуг входить Тарасюк Валерій Володимирович. Ця людина була віце-президентом компанії Бабакова VSEnergy, брала участь у рейдерських захопленнях готелів "Русь", "Славутич", "Метроград", і зараз він ще регулює тарифи та послуги".

Народний депутат розцінює це як лобістські дії чиновників для посилення бізнесу агресора в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА