Інтерфакс-Україна
14:51 17.02.2015

Україна має достатній обсяг газу для успішного завершення зимового сезону - Демчишин

1 хв читати
Україна має достатній обсяг газу для успішного завершення зимового сезону - Демчишин

Україна має достатній обсяг газу для успішного завершення зимового сезону, повідомив журналістам міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин у кулуарах 11-ї інвестиційної конференції компанії Dragon Capital у Києві у вівторок.

"На сьогодні ми зі сховищ піднімемо менше 60 млн куб. м газу на добу - це дуже добре, тому що в такий ж зимовий час зазвичай ми піднімали 100-120 млн. Тому, того запасу, який у нас є, нам цілком вистачить щоб пройти зимовий період. Для технологічних цілей потрібно десь близько 6 млрд куб. м (обсяг технологічного газу, який неможливо отримати у звичайним спосіб із ПСГ - ІФ). У нас зараз у ПСГ 8,5 млрд куб. м - 2,5 млрд ми не витратимо за наступні півтора місяці", - сказав він.

Як повідомлялося, станом на 15 лютого в ПСГ України зберігалося 8 млрд 509,34 млн куб. м. газу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА