Інтерфакс-Україна
09:37 16.02.2015

Порошенко обговорив із Кемероном ситуацію на Донбасі

1 хв читати
Порошенко обговорив із Кемероном ситуацію на Донбасі

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Великої Британії Девідом Кемероном.

Як повідомляє прес-служба глави держави, співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі після оголошення режиму припинення вогню опівночі 15 лютого. "Президент П.Порошенко наголосив, що постійне і всеосяжне припинення вогню на всій лінії зіткнення необхідне для подальшого відводу важкого озброєння", - йдеться в повідомленні.

П.Порошенко також подякував Д.Кемерону за його особисту підтримку на засіданні Європейської Ради, яке відбулося у Брюсселі 12 лютого, та за сильну позицію Британії на підтримку України, відображену в останній резолюції Великої сімки.

"Д.Кемерон запевнив П.Порошенка, що Велика Британія готова надалі проводити лінію на забезпечення єдності Європейського Союзу щодо санкцій проти Росії у разі, якщо Мінські домовленості не будуть виконуватися. Він також наголосив, що Україна може розраховувати на підтримку Великої Британії в Раді Безпеки ООН, де вона є постійним членом", - додали в прес-службі.

Крім того, співрозмовники домовилися про тісну координацію подальших кроків щодо мирного врегулювання на Донбасі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА