Президент України призначив т.в.о. НКРЕКУ Дмитра Вовка
Тимчасово викону вачем обов'язк ів голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКР Е КУ) призначений Дмитро Вовк.
Відповідне рішення закріплене згідно з указом президента України Петра Порошенка №969/2014 від 30 грудня 2014 року, текст якого оприлюднен о на сайті глави держави в середу.
Як повідомлялося, укази про ліквідацію Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики та Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері комунальних послуг, а також про створення НКР Е КУ підписані президентом України 27 серпня 2014 року.
Головою створюваної комісії був призначений Володимир Демчишин, її членами - Володимир Євдокимов, Руслан Машляківський, Андрій Герус, Андрій Ткаченко, Валерій Тарасюк і Юлія Ковалів.
З моменту переходу В. Демчишина на посаду міністра енергетики та вугільної промисловості на початку грудня обов'язки голови НКР Е КУ виконувала діючий член цієї комісії Ю. Ковалів.