Інтерфакс-Україна
14:45 07.04.2014

Політрада Партії регіонів виключила Тігіпка, Царьова і Бойка

1 хв читати

Політрада Партії регіонів виключила зі своїх лав Сергія Тігіпка, Олега Царьова і Юрія Бойка, повідомив журналістам секретар президії політради партії, народний депутат Борис Колесніков у понеділок у Києві.

За словами Б.Колеснікова, таке рішення було ухвалено на підставі їхніх заяв, із 80 учасників засідання лише четверо були проти виключення С.Тігіпка, О.Царьова і Ю.Бойка.

Водночас Б.Колесніков вважає, що розколу в Партії регіонів немає.

"Який може бути розкол, якщо 90% на з'їзді - за кандидата в президенти Михайла Добкіна", - сказав Б.Колесніков.

Він також повідомив, що на чолі партійних організацій Києва, Рівненської, Кіровоградської, Чернівецької та Одеської областей будуть виконувачі обов'язків керівників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА