10:04 14.03.2014

Екс-заступника глави МВС Ратушняка та екс-командувача ВВ Шуляка оголошено в розшук, суд дав санкцію на їх затримання для обрання запобіжного заходу

1 хв читати
Екс-заступника глави МВС Ратушняка та екс-командувача ВВ Шуляка оголошено в розшук, суд дав санкцію на їх затримання для обрання запобіжного заходу

Головне слідче управління Генеральної прокуратури України винесло повідомлення про підозру стосовно екс-заступника міністра внутрішніх справ України Віктора Ратушняка та колишнього командувача внутрішніх військ МВС України Станіслава Шуляка. Їх оголошено в розшук, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Згідно з інформацією прес-служби, В.Ратушняку підозру оголошено на підставі ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 15 та ч. 3 ст. 365 (співучасть у злочині, замах на злочин, перевищення влади або службових повноважень) Кримінального кодексу України, а С.Шуляку - за ч. 3 ст. 365 КК.

12 березня суд надав дозвіл на затримання цих осіб і доправлення їх до суду для обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Їх оголошено в розшук.

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА