Яценюк про вихід депутатів із фракції "Батьківщина": Гроші Януковича нас не переможуть

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявляє, що його фракцію залишають депутати, оскільки тиск чиниться лише на "Батьківщину", й обіцяє триматися до останнього.
"Тому що наразі атака відбувається тільки на нас, і дай Боже, щоб інших не атакували", - сказав А.Яценюк на брифінгу в п'ятницю, відповідаючи на запитання журналістів, чому депутати йдуть із його фракції.
Він наголосив, що минулого четверга кілька депутатів фракції "Батьківщина" виступили з заявою про тиск на них. "Відбувається масований тиск, спроби скуповування і триває боротьба з найбільшою опозиційною фракцією", - зазначив А.Яценюк.
"Але ми вистоїмо, і я не здамся. Це персональний привіт Віктору Януковичу - його гроші нас не переможуть", - запевнив він.
Як повідомлялося, народні депутати фракції "Батьківщина" В'ячеслав Кутовий і Володимир Купчак 6 червня заявили про вихід із фракції.
В.Купчак, пояснюючи свій вихід, зокрема, зазначив, що фракція "Батьківщина" зрадила екс-прем'єра Юлію Тимошенко, яка просила припинити акцію "Вставай, Україно!". Крім того, парламентарій заявив, що після голосування за закон про санаційний банк, проти якого голосувала фракція "Батьківщина", він отримав погрози на свою адресу з боку А.Яценюка, зокрема щодо фізичної розправи.
Як заявив народний депутат Володимир Литвин (позафракційний), загалом було шість заяв депутатів про вихід із фракції "Батьківщина": "Наскільки мені відомо, таких заяв було шість... Наскільки мені відомо, була домовленість не оприлюднювати ці заяви".
"Поки що не слід сподіватися на якусь масову міграцію, однак депутати активізуються до 2015 року", - сказав В.Литвин в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю.