Інтерфакс-Україна
10:48 24.05.2013

У ВР знайдено компромісну політичну формулу щодо долі "виїзних" законів - Єфремов

1 хв читати
У ВР знайдено компромісну політичну формулу щодо долі "виїзних" законів - Єфремов

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявляє, що знайдено компроміс із представниками опозиційних фракцій щодо законопроектів, ухвалених на виїзному засіданні українського парламенту 4 квітня.

"Я думаю, що пакет законопроектів у другому читанні, який стоїть на порядку денному, ми проголосуємо, щоб усе відправити на повторне друге читання... Ми знайшли таку компромісну політичну формулу - повернення та їх розгляду ще раз", - сказав він журналістам у п'ятницю перед початком засідання парламенту.

Як повідомлялося, 4 квітня депутати більшості провели засідання в актовій залі комітету Верховної Ради, оскільки сесійну залу парламенту на вул. Грушевського заблокували опозиціонери.

Спікер Верховної Ради Володимир Рибак підписав деякі ухвалені закони та направив на підпис главі держави. Президент України Віктор Янукович підписав ці документи.

12 квітня ВАСУ ухвалив рішення про те, що засідання Верховної Ради України 4 квітня в актовій залі парламентських комітетів на вул. Банковій було правомочним.

Перший заступник голови Верховної Ради, член ЦК президії КПУ Ігор Калєтнік заявив, що Верховна Рада не має перешкод для розгляду в другому читанні законопроектів, проголосованих на виїзному засіданні 4 квітня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА