18:42 16.10.2024

Глава МЗС Литви вважає План перемоги України дуже реалістичним планом

1 хв читати
Глава МЗС Литви вважає План перемоги України дуже реалістичним планом

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс вважає дуже реалістичним презентований президентом України Володимиром Зеленським План перемоги, а відкладання рішень, про які нині просить Київ, може змінити Європу до невпізнання.

"Я вдячний Андрію (Сибізі, главі МЗС України - ІФ-У), який виклав План перемоги, поінформував нас про його основні аспекти під час нашої бесіди. І, вислухавши ідеї, я хотів би висловити кілька міркувань. Це дуже реалістичний план. У нас є можливість надати обладнання. У нас є можливість зняти обмеження на завдання далеких ударів. Усе, що для цього потрібно, - політичне рішення", - сказав він на пресконференції з міністрами закордонних справ Північно-Балтійської вісімки та України в Одесі.

Крім того, за словами Ландсбергіса, "у нас є можливість надати гарантії безпеки, щоб Україна знала, що на неї не нападуть наступного дня після підписання будь-якого договору".

"... Тож все інше - це вибір. Ми маємо зробити цей вибір, бо відкладання рішень, як ми відкладали у 2014 році, коли змусили Україну підписати угоду, привело нас до 2022 року. Відкладання рішень, про які нині просить нас Україна, змінить світ не на краще. Це може змінити Європу так, що її неможливо буде впізнати. І я сподіваюся, що цього не станеться", - закликав литовський міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Обіцянка Трампа про сильне лідерство США має розпочатися з України - Яценюк

Кандидат у постпреди США в ООН Стефанік заявила про готовність просувати "мир за допомогою сили"

Зеленський у Давосі заявив про необхідність єдиної європейської політики у сфері безпеки та оборони

У разі запровадження США мит на імпорт канадських товарів Канада може піти на дзеркальні заходи - Трюдо

Держсекретар США Рубіо: Ми хочемо, щоб війна в Україні закінчилася, будемо над цим працювати

Європа має боротися за перше місце в альянсах і розвитку, переконаний Зеленський

Національний інтерес Польщі в існуванні суверенної України в міжнародно визнаних кордонах - Дуда

Переговори представників України з командою Трампа можуть відбутися в лютому - Арахамія

ЄС готовий до переговорів щодо торгівлі зі США - голова Єврокомісії

ЄС продовжить співпрацювати з країнами по всьому світу для боротьби зі зміною клімату - голова ЄК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА