Інтерфакс-Україна
14:40 06.11.2023

Український Червоний Хрест надав понад 1000 аптечок першої допомоги громадам й організаціям

1 хв читати
Український Червоний Хрест надав понад 1000 аптечок першої допомоги громадам й організаціям

Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) від початку повномасштабної агресії Російської Федерації проти України передало різним службам, організаціям і громадам понад тисячу аптечок для надання першої медичної допомоги.

"Департамент першої допомоги Українського Червоного Хреста починаючи з 24 лютого 2022 року передав у громади в усій Україні 1111 аптечок колективного та індивідуального захисту для надання першої допомоги", - повідомило ТЧХУ у фейсбуці в понеділок.

Аптечки укомплектовані матеріалами для надання першої допомоги в разі кровотеч різної сили та характеру, травм, опіків.

Серед тих, хто отримав аптечки: працівники Національної поліції України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, заклади освіти, органи місцевої влади, територіальні громади та місцеві осередки Українського Червоного Хреста.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Для студентів-медиків і фармацевтів підготовка офіцерів запасу стане обов’язковою частиною навчання - Свириденко

Мережа "Сінево" розширила покриття лабораторної діагностики за ПМГ ще на 5 регіональних центрів

Держбюджет-2026 передбачає 258,6 млрд грн на сферу охорони здоров'я

Хірурги з США і України в межах четвертої місії Vision for Ukraine запланували 30 реконструктивних операцій для українців з травмами обличчя

Понад 59% зареєстрованих у 2025р. ветеринарних препаратів в Україні - вітчизняного виробництва

Україна формує новий ринок пластичної хірургії та медтуризму – експерт

НСЗУ планує запровадити верифікацію за системою "Аркан" лікарів, які перебувають за кордоном

Під час контрактування на 2026р загальні медзаклади зможуть укладати з НСЗУ трирічні контракти – голова НСЗУ

Медичний дім Odrex працює в звичайному режимі – заява компанії

Громадський центр УЧХ відкрився у Запоріжжі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА