11:49 27.03.2023

Уперше бойових медиків ЗСУ за стандартом армії США сертифікував український недержавний центр підготовки з тактичної медицини

2 хв читати
Уперше бойових медиків ЗСУ за стандартом армії США сертифікував український недержавний центр підготовки з тактичної медицини

Група медичних фахівців Збройних сил України пройшла курс з тактичної медицини TCCC-MP і отримала сертифікацію від Американської асоціації NAEMT. Провайдером навчання виступила українська організація PULSE - Pre-hospital focused Ukrainian Life Saving Effort.

Це перший випуск сертифікованих за зразком Збройних сил США бойових медиків недержавним українським провайдером, повідомляє пресслужба PULSE.

"Сертифікацію рівня TCCC-MP у рамках навчання від PULSE отримали 50 осіб", - зазначається в повідомленні.

Випускники першої групи провели за заняттями 24 години. Згідно з програмою, вони здобули практичні навички з використання різних типів турнікетів, рекомендованих комітетом з тактичної медицини при Міністерстві оборони США, забезпечення прохідності дихальних шляхів, включно з хірургічними методами, навички внутрішньовенного та внутрішньокісткового доступу, голкової торакостомії. Навчання проводилося на високоякісному тренувальному обладнанні (манекенах, тренажерах).

Зазначається, що така підготовка є частиною системи медицини поля бою Збройних сил США. Вона дала змогу американським військовим в операціях в Іраку та Афганістані зафіксувати найнижчий в історії бойових дій рівень смертності серед усіх, хто зазнав поранень на полі бою, - 9,4%.

"Навчання за цим курсом є лише одним із багатьох кроків, які потрібно робити на шляху підготовки військовослужбовців медичних ролей. Ми разом із нашими колегами з інших цивільних і військових центрів застосовуємо такі самі стандарти навчання, матеріали, професійне обладнання, як і західні країни, країни НАТО. Справедливо, що за результатами навчання ми тепер маємо можливість видавати такі самі документи. Щиро сподіваємося, це прискорить інтеграцію систем і сприятиме збільшенню кількості медичного та іншого обладнання, яке отримують медики ЗСУ від іноземних партнерів", - зазначив співзасновник PULSE Федір Сердюк.

PULSE було сертифіковано як тренінговий центр NAEMT у січні 2023 року. Загалом за цей час навчання за різними програмами TCCC (TCCC All Service Members, TCCC Combat Lifesaver та TCCC for Medical Personnel) пройшли 176 осіб.

NAEMT (National Association of Emergency Medical Technicians) - це професійна спілка працівників екстреної медичної служби США, що представляє всіх екстрених медичних техніків і парамедиків. Саме ця організація уповноважена Пентагоном на врегулювання питань тактичної медичної підготовки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МОЗ поширило проєкт "Мобільні аптеки" вже на вісім регіонів

Український Червоний Хрест передав два санітарні автомобілі до медзакладів Кам'янець-Подільського району Хмельницької області

Понад тисяча сімей отримала грошову допомогу від Українського Червоного Хреста на реабілітацію

Лабораторний ринок в Україні з початку року зріс на 20% у натуральному виразі та на 25% - у грошовому - "Сінево"

Співпраця з НСЗУ не мала істотного впливу на ринок лабораторної діагностики - "Діла"

В українських клініках встановлено понад 11 тис. автоматичних генераторів на випадок блекаутів - МОЗ

Американская АМС Healthcare построит новый реабилитационный корпус на базе Киевского облцентра ментального здоровья

Інститут ім. Філатова отримав як гумдопомогу препарат для лікування внутрішньоочних злоякісних пухлин у дітей

Український Червоний Хрест оголосив конкурс на найкращий ескіз шеврона загонів швидкого реагування

Віталій Кличко відвідав в Берліні поранених захисників, які проходять протезування в межах спільного берлінсько-київського проєкту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА