Інтерфакс-Україна
19:21 16.12.2022

Лікарні восьми областей залишаються знеструмленими через обстріл

1 хв читати
Лікарні восьми областей залишаються знеструмленими через обстріл

Медичні заклади восьми областей України залишаються знеструмленими через обстріли, клініки працюють на генераторах.

Як повідомляє Міністерство охорони здоров'я, наразі знеструмленою залишається частина лікарень у Херсонській, Черкаській, Кіровоградській, Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Львівській та Київській областях.

Окрім того, без централізованого електропостачання залишаються декілька медичних закладів столиці.

Водночас МОЗ уточнює, що у цих областях у лікарнях критично важливе обладнання, операційні та реанімації заживлені від електрогенераторів.

Наразі в українських лікарнях є понад 3 000 генераторів різної потужності, що дають змогу закрити мінімальну потребу в електроенергії. Резерв пального для роботи генераторів щонайменше п'ять днів.

Найближчим часом до лікарень заплановано постачання ще понад 2 000 генераторів.

"Кожна лікарня, яка має контракт із Нацслужбою здоров’я, має як мінімум один генератор, який дозволяє закрити мінімальну потребу в електроенергії та дає електроживлення в операційні та реанімації", – повідомляє МОЗ із посиланням на заступника міністра охорони здоров'я Богдана Боруховського.

Він також повідомив, що наразі у лікарнях встановлено понад 1 тисячу станцій Starlink.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко відвідав поранених після російського обстрілу та розповів про їхнє лікування

Рада дозволила закупівлі ліків за механізмом ДКД за кошти місцевих бюджетів

Запропоновані платежі за маркетинг ліків в роздріб до 3% за рецептурні та 20% за безрецептурні спричинять зростання цін – АПРАД

АВЛУ підтримує пропозиції МОЗ щодо врегулювання маркетингу на фармринку на рівні 20% для безрецептурних препаратів

"Лікарі без кордонів" відмічають збільшення звернень по допомогу через ПТСР

Вміст кишкової палички перевищено у понад 12% проб води на пляжах України – МОЗ

Медики нацпрограми "Неопалимі" розпочали видалення зі шкіри українця рубців у вигляді напису, зробленого йому в полоні

РФ через війну пошкодила чи зруйнувала понад 2300 об’єктів в 769 медказкладах

УЧХ бере участь у Всесвітньому дні донора крові

НСЗУ позапланово перевірить використання антибіотиків в 6 лікарнях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА