16:19 22.09.2022

Медична мережа "Добробут" відкрила ковідний стаціонар

1 хв читати
Медична мережа "Добробут" відкрила ковідний стаціонар

Медична мережа "Добробут" через погіршення епідситуації в Україні відкрила ковідний стаціонар на 10 ліжок для лікування пацієнтів із COVID-19.

Як повідомляється в пресрелізі мережі, ковідний стаціонар діятиме у лікувально-діагностичному центрі "Добробут" у Києві, відділення розраховане на 10 пацієнтів як дорослих, так і дітей.

"За необхідності кількість місць буде збільшено", - наголосили у "Добробуті".

"На жаль, коронавірусна інфекція нікуди не зникла і знову становить загрозу для здоров'я українців. Кількість нових випадків стрімко зростає, а з нею і кількість пацієнтів із тяжким перебігом захворювання", - зазначила головний менеджер з інфекційної безпеки медмережі Станіслава Рикова.

Як повідомлялося, під час спалаху COVID-19 у 2020-2021 роках у мережі "Добробут" працювали три ковідні стаціонари в столиці: на просп.Любомира Гузара, на Софіївській Борщагівці та в медичному центрі на просп. Бажана.

"Добробут" – одна з найбільших в Україні приватних медичних мереж. Мережа надає медпослуги за більш ніж 75 напрямками.

За п'ять років "Добробут" інвестував у розвиток мережі та високотехнологічне обладнання близько 1,5 млрд грн. Крім того, з 2020 року мережа розвиває власний освітній проект "Академія Добробут" для навчання медичного персоналу, підвищення кваліфікації лікарів та розвитку інтернатури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін затвердив постанову щодо вдосконалення системи донорської крові

Кабмін розподілив 3,3 млрд грн на проєкти відбудови та розвитку у сфері медицини

МОЗ констатує зменшення кількості випадків ГРВІ, грипу та COVID-19

"Лікарі без кордонів" фіксують на прифронтових територіях обмежений доступ до медпослуг та брак медперсоналу

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ розпочали діяльність на Чернігівщині

Фармкомпанія "Дарниця" стала членом асоціації "Виробники ліків України"

AbbVie вийде на ринок препаратів від ожиріння через угоду з Gubra на $2,2 млрд

Уряд запровадив верифікацію перебування лікарів "первинки" за кордоном

Лідери фармринку України заявили про обшуки напередодні анонсованого ними зниження цін на ліки

МВС вивчає пропозицію аптек прибрати вимогу окремого приміщення для зберігання наркотичних препаратів – Радуцький

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА