Інтерфакс-Україна
17:31 24.04.2025

Медцентр мережі "Добробут" зазнав незначних пошкоджень від нічної ракетної атаки, надає безоплатну допомогу постраждалим

1 хв читати
Медцентр мережі "Добробут" зазнав незначних пошкоджень від нічної ракетної атаки, надає безоплатну допомогу постраждалим

Медичний центр мережі "Добробут" у районі Києва Святошино надає безоплатну медичну допомогу постраждалим від нічного ракетного обстрілу агресора.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у медмережі, сам центр "Добробут" у Святошино також отримав від нічного обстрілу незначні пошкодження.

"У клініці вибите скло, пошкоджені стелі", - повідомили у "Добробуті".

Як повідомлялося, за даними ДСНС, кількість загиблих внаслідок російської ракетно-дронової атаки по Києву в ніч сягнула десяти людей, 90 постраждалих з різним ступенем травм: від гострої реакції на стрес до множинних травм і поранень: переломи, різані рани, осколкові поранення тощо. Серед постраждалих 12 дітей віком від 1,5 до 18 років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Pfizer купує права на протираковий препарат у китайської 3SBio за суму до $6 млрд

Заснована Пінчуками мережа "Повернення" до кінця року відкриє до 20 центрів ментального здоров’я

Україна забезпечує хірургічне лікування меланоми в рамках ПМГ, однак сучасна терапія не закуповується, – експерт

Рада ухвалила закон про запровадження "правила Болар"

Дослідження лікування бойової травми ока є унікальним досвідом українських офтальмологів – експерт

МОЗ рекомендує лікарням не квапитися з внесенням інформації про медобладнання в ЕСОЗ

Bayer скоротить понад 200 співробітників німецького сегмента засобів захисту рослин

Пошук приміщень для фармскладів на прифронтових територіях залишається одним з основних викликів в забезпеченні ліками – MSF

Понад 350 людей пройшли тренінги з психічного здоров’я від УЧХ за два останніх місяці

Медгрупа ADONIS відкрила ендокринологічний центр у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА