Інтерфакс-Україна
17:16 27.05.2022

Україна за 3 міс. війни отримала медичну гумдопомогу на майже 7 млрд грн

1 хв читати
Україна за 3 міс. війни отримала медичну гумдопомогу на майже 7 млрд грн

Україна за три місяці війни отримала понад 6 тис. тонн медичної гуманітарної допомоги на загальну суму 6,9 млрд грн, повідомило Міністерство охорони здоров'я із посиланням на заступника міністра Марію Карчевич.

"Наші склади працюють у режимі нон-стоп: щодня вони приймають допомогу від донорів та благодійників, враховують, перерозподіляють і відправляють вантажі з ліками, обладнанням та швидкими в регіони", — зазначила заступник міністра, слова якої наведено в пресрелізі в п'ятницю.

Крім того, Карчевич повідомила, що за час воєнної агресії РФ в Україну приїхали 296 досвідчених медиків із-за кордону, які допомагають українським лікарям працювати в умовах війни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Для студентів-медиків і фармацевтів підготовка офіцерів запасу стане обов’язковою частиною навчання - Свириденко

Центр психосоціальної підтримки УЧХ відкрився у Чернівцях

Всеукраїнські студентські змагання з МГП відбулися у Києві

Мережа "Сінево" розширила покриття лабораторної діагностики за ПМГ ще на 5 регіональних центрів

Хірурги з США і України в межах четвертої місії Vision for Ukraine запланували 30 реконструктивних операцій для українців з травмами обличчя

Понад 59% зареєстрованих у 2025р. ветеринарних препаратів в Україні - вітчизняного виробництва

Україна формує новий ринок пластичної хірургії та медтуризму – експерт

НСЗУ планує запровадити верифікацію за системою "Аркан" лікарів, які перебувають за кордоном

Під час контрактування на 2026р загальні медзаклади зможуть укладати з НСЗУ трирічні контракти – голова НСЗУ

Медичний дім Odrex працює в звичайному режимі – заява компанії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА