19:02 20.05.2022

Українські співробітники індійської "Діа Фарма Лімітед" від початку війни відновили роботу лікарями та медсестрами в українських лікарнях

2 хв читати

Співробітники індійської фармкомпанії "Діа Фарма Лімітед Україна" (Dia Pharma Limited) із початку війни працюють волонтерами там, де на сьогодні проживають, і відновили роботу лікарями та медсестрами в українських лікарнях у регіонах, де тривають інтенсивні бойові дії.

"У Донецькому, Запорізькому, Харківському та Херсонському регіонах наші представники ще повернулися до лікарень для роботи за спеціальністю "медсестра" або "лікар" - за відповідною кваліфікацією", - повідомила компанія агентству "Інтерфакс-Україна".

Згідно з пресрелізом, співробітники "Діа Фарма Лімітед" працюють у лікарнях на волонтерських засадах, у тих регіонах, де проживають співробітники, надаючи медичну допомогу та надаючи ліки українським військовим і постраждалим від бомбардувань людям.

Коментуючи логістику ліків, у компанії уточнили, що наразі їм швидше поставити лікарські засоби у ті області України, де відносна тиша і не тривають бойові дії. "У більшості випадків саме звідти товар транспортується у гарячі точки", - повідомили у компанії.

"Діа Фарма Лімітед" постачає в українські лікарні та госпіталі препарати першої необхідності: антибіотики, кровоспинні засоби, а також препарати супроводу хірургічних втручань.

"Незважаючи на деякі проблеми з логістикою, відбувається постачання таких препаратів, як "Діацеф" (цефтріаксон), "Бактолокс" (цефтазидим), "Гемоактив-МБ" (транексамова кислота), "Тазпен" (піперацилін-тазобактам), "Ондансет" (ондансетрон) та "Діапразол" (омепразол). Робота триває щодня, тому суми допомоги обчислюються вже мільйонами гривень", - повідомили у компанії.

Dia Pharma Limited представляє на фармацевтичному ринку лікарські засоби й товари медичного призначення.

Компанія є постійним членом Асоціації індійських фармацевтичних виробників (IPMA).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В Україні центри контролю та профілактики хвороб від початку червня обстежили на холеру 545 осіб із кишковими інфекціями, збудник холери не виявлено

Кількість виписаних рецептів за програмою "Доступні ліки" повертається до довоєнного рівня - МОЗ

Медмережа "Добробут" за 5 міс. перерахувала до держбюджету 111 млн грн податків, надала медичну допомогу понад 150 тис. пацієнтів

Статус кандидата до ЄС підштовхне розвиток української фармпромисловості та її вихід на міжнародні ринки – думка

Вакцинація населення від коронавірусу запобігла 20 млн смертей у 2021 році

В Україні не спостерігається відплив медиків за кордон через війну - голова НСЗУ

Медгрупа ADONIS перенесе розташований у лівобережній частині Києва пологовий будинок через непродовження оренди приміщення

Leleka Foundation та EPAM Systems домовилися про партнерство у постачанні медичної допомоги в Україну

Фонд "Таблеточки" за перший квартал передав допомогу онкохворим дітям на понад 38 млн грн

В Україні вже повністю відновлено 32 пошкоджені агресором об'єкти медичної інфраструктури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА